Language School Bangkok, Chiang Mai and Pattaya

English Thai info@thaiwalen.com +66 (0) 38-410-526 Walen School
English language versionEnglishไทย language versionไทยDeutsch language versionDeutschFrançais language versionFrançaisItaliano language versionItalianoEspañol language versionEspañolPolski language versionPolskiSvenska language versionSvenska
Русский language versionРусский中文 language version中文한국어 language version한국어日本語 language version日本語عربي language versionعربيျမန္မာ language versionျမန္မာفارسی language versionفارسیMagyar language versionMagyar
Walen Phone Numbers
Thailand
Bangkok Sukhumvit:
Office: +66(0)917-541-931

Pattaya:
Office: +66 (0) 38-410-526
+66 (0) 38-410-527
Mobile:+66(0)86-308-6762

Chiang Mai:
Office: +66(0)81-885-7589

روش آموزشی ما

روش آموزشی ما

زبان انگلیسی و تایلندی و روش والن. .روش تدریس زبان انگلیسی وتایلندی والن بر پایۀ یک روند آموزش طبیعی بنا شده است. مدرس به شما تعداد زیادی کلمات جدید و نحوۀ استفاده از آن ها را در مکالمات روزمره آموزش می دهد. این روند در یک چارچوب سؤال-جواب انجام می گیرد. با جواب دادن به سؤالات، در صورتیکه پاسخ دادن برای شما مشکل باشد، مدرس به شما کمک خواهد کرد و تا زمانیکه شما با کار جدید آشنا شوید و احساس راحتی در پاسخ دهی کنید درس را تکرار خواهد کرد..

همزمان، مدرسین طریقۀ تلفظ و بیان صداها را تصحیح خواهند نمود بطوریکه در یک دورۀ کوتاه زمانی شما شاهد یک پیشرفت سریع و صریح در زبان انگلیسی و تایلندی خود خواهید بود. از همان ابتدا چگونگی خواندن متون انگلیسی و تایلندی نیز به شما آموزش داده خواهد شد. بسیار آسان تر از آن چیزیست که به نظر می رسد! هیچگونه حرف به حرف نویسی اغراق شده ای از متون انگلیسی و تایلندی مد نظر نخاهد بود چرا که ما معتقدیم اینچنین روش هایی کاملاً نادرست و بی فایده اند. شما کاملاً قادر به یادگیری خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی و تایلندی با استفاده از خط انگلیسی و تایلندی هستید. و این امر در مدرسۀ ما آسان تر از آن است که شما تصور می کنید! ,

ما شما را به یک جلسۀ رایگان آموزش زبان انگلیسی و تایلندی در مدرسه دعوت می کنیم. یادگیری زبان انگلیسی و تایلندی در مدرسۀ ما راحت و لذت بخش است! همین الان روش والن را امتحان کنید!

روش والن چگونه کار می کند؟

توجه به این امر برای محصل مهم است که دربارۀ کار کردن با روش والن پیش از شروع تحصیل بداند. به شما توصیه میشود که نکات ذیل را به دقت مطالعه کنید. اگر هر کدام از جزئیات نیاز به بحث و تفصیل بیشتر داشتند لطفاً با ما تماس بگیرید، بسیار خرسند خواهیم شد تا به شما اطلاعات بیشتر و کاملتری را ارائه دهیم.

هیچ پیشینۀ تصور شده ای از قبل نداشته باشید

از شما بعنوان یکی از دانش پژوهان ما تقاضا می شود تا برای لذت بردن از کلیۀ منافع روش والن ذهن خود را از همۀ گمان های از پیش متصور شده ای دربارۀ اینکه چگونه زبان انگلیسی و تایلندی را باید آموزش داد خالی کنید. همه چیز را با ذهن باز پذیرا شوید و آنگاه با توجه به نتایج قضاوت کنید..

شوک اولیه

برخی دانش پژوهان در ابتدای آشنائی با روش والن با احساس گم شدن مواجه می شوند. آنها گمان می کنند که هرگز قادر نخواهند بود کلیۀ اعمال را در طی جلسۀ درس به خاطر بسپارند. هر چند، اگر پشتکار داشته باشند و برای چند جلسۀ اول دروس را مرور کنند بزودی متوجه می شوند که بسیار ساده و لذتبخش است و هر کسی می تواند از عهدۀ آن برآید.

رمز موفقیت در یادگیری یک زبان تکرار، تکرار و تکرار است

مهمترین نکته برای دانش پژوه درک ضرورت و نیاز مرور و تکرار مداوم در زمان یادگیری یک زبان است.

بازتاب یک زبان

یادگیری یک زبان، مانند یادگیری تایپ کردن یا نواختن پیانو، اساساً مسئله¬ای است که با یک بازتاب سریع مواجه می شود. هر چه بیشتر تمرین کنید بهتر می شوید. بازتاب های سریع تنها با تکرار مکانیکی شکل می گیرند. همه چیز باید بارها و بارها تکرار و مرور شود تا اینکه بازتاب بدون فکر کردن بصورت خودکار اجرا شود.

!بیش از حد نگران نباشید

بازتاب های زبان تنها با تمرین توسعه می یابند. بنابراین شما بعنوان یک دانش پژوه باید بدانید که چگونه صحبت کنید و بخوانید بی آنکه بیش از حد نگران جزئیات بی اهمیت در زمان یادگیری زبان انگلیسی و تایلندی باشید.

تکرار مکانیکی

یک بازتاب سریع تنها می تواند با استفاده از تکرار مکانیکی توسعه پیدا کند. همه چیز باید بارها و بارها تا زمانیکه بازتاب بدون فکر کردن اتفاق بیفتد، تکرار و مرور شود.

ترتیب یادگیری – گوش، دهان، چشم، دست

زبان انگلیسی و تایلندی را نیز باید همانطوریکه زبان مادری خود را زمانی که کودک بودبد آموختید یاد بگیرید. کودکان اول زبان را میشنوند، سپس آنچه را که می شنوند تقلید می کنند، بعدها لغات را بصورت نوشتار می بینند و در نهایت خود اقدام به نوشتن می کنند.

زمانیکه یک کودک زبان خود را یاد می¬گیرد اغلب آنچه را که می شنود بی آنکه بداند دقیقاً چه می¬شنود تکرار می کند، درک و فهم مطلب متعاقباً بدست می آید. یک دانش پژوه زبان نیز باید چنین باشد. محصل باید سعی کند که بیش از حد فکر نکند، یا هر چیز را تحلیل نکند، یا اینکه مدام چرائی مسائل را نپرسد. مطمئناً برای یک فرد بالغ که عادت به تفکر دارد غیر عادی است که کارهائی را انجام دهد بی آنکه درک کاملی از آن کار یا چرائی انجام آن داشته باشد؛ اما سؤالات زیاد سرعت یادگیری را پائین می آورد. یک زبان با مشاهده و تقلید سریعتر آموخته می شود تا با توضیح.

حافظۀ ضعیف با مرور دائمی جبران می شود

دو دشمن بزرگ آموزش بی حوصلگی و حافظۀ ضعیف هستند. روش والن با استفاده از سرعت در یادگیری بر بی حوصلگی و با مرور بر حافظۀ ضعیف چیره می شود. مرور هر چیز نه تنها سرعت تکلم، درک مطلب و خواندن را تضمین می کند بلکه ضامن این نیز می¬باشد که دانش پژوه آنچه را که یاد گرفته به خاطر بسپرد حتی اگر حافظۀ ضعیفی برای این مهم داشته باشد..

کلاسهای آزمایشی

مدرسه ما با کلاسهای آزمایشی رایگان پذیرای شماست، یقینا از آن لذت می برید.

آموزش زابان انگلیسی در تایلند.را یا ما تجربه کنید

© 2016 www.thaiwalen.com All Rights Reserved